^ Back to Top
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شایعه نسخه های کرک شده دامی اسپرایت

تشکر شده 25 بار در 21 ارسال

شایعه نسخه های کرک شده دامی اسپرایت

با سلام خدمت تمامی کاربران دامی اسپرایت

متاسفانه چند کلاهبردار از سادگی مردم ساده سوء استفاده می کنند و تبلیغ به چییز که وجود نداره !!!!

در چند جا دیده شده که شروع به نسخه کرک شده دامی اسپرایت کردن

بنده با اطلاع کامل اعلام می کنم که برنامه ربات هوشمند دامی اسپرایت هیچ نسخه کرک ، مود و هک شده ای ندارد

و همان استفاده رایگان کوتاه مدت 30 الی 60 دقیقه ای هست که این کلاهبرداران اقدام به فروششان کرده اند .

لازم به ذکر است اگر که نسخه ویرایش شده موجود باشد 100% باعت بن شدن شما از سرور های کلش می شود در صورتی که دامی اسپرایت یک برنامه قانونی بوده و مشکلی برای بازیتان ندارد.

با تشکر

ویرایش توسط Admin : 04-25-2015 در ساعت 07:28 PM دلیل: اندازه فونت
    سعی کن آنقدر کامل باشی
    که بزرگترین تنبیه تو
    برای دیگران
    گرفتن خودت ازآن ها باشد.

2. کاربر مقابل از ForNaX عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

★Admin★ (04-25-2015)

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    لطفا درست اطلاع رسانی کنید ،تو تبلیغاتون که میگین برای هر اینوایت ٢٠bean تعلق میگیره در صورتی که پنج تاست، خیلیا مثل من در اون صورت نرم افزار رو نمیگرفتن😞😒 ممنون

تشکر شده 34 بار در 21 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aubzarinfari نمایش پست ها
    لطفا درست اطلاع رسانی کنید ،تو تبلیغاتون که میگین برای هر اینوایت ٢٠bean تعلق میگیره در صورتی که پنج تاست، خیلیا مثل من در اون صورت نرم افزار رو نمیگرفتن😞😒 ممنون
    کاربر گرامی ، برنامه دامی اسپرایت در گذشته ، برای هر اینوایت 20 اعتبار میداد که متاسفانه برخی سوء استفاده زیادی کردند و ما مجبور شدیم جلوی این موضوع رو بگیریم و جلوی عزیزانی که با تقلب می خواهند از دامی اسپرایت استفاده کنند رو بگیریم.
    دامی اسپرایت ، به صورت شارژ ماهیانه باید خریداری شود و کد اینوایت تنها جهت جایزه به کاربران می باشد.
    موفق باشید.
    همین حالا برای خرید اکانت دامی اسپرایت ایران ، اقدام کنید:

[لینک تنها برای کاربران عضو می باشد ، برای مشاهده لینک ها ، عضو انجمن شوید . ]

با سلام و خسته نباشید من اکانت یه ماهه خریدم مشکلی نداشتم از 27 مهر الا دو روزه برنامه اجرا نمیشه وقتی ابدیت اومد ابدیت کردم اجرا نمیکنه استارت رو میزنم

تشکر شده 34 بار در 21 ارسال

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط hazo نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید من اکانت یه ماهه خریدم مشکلی نداشتم از 27 مهر الا دو روزه برنامه اجرا نمیشه وقتی ابدیت اومد ابدیت کردم اجرا نمیکنه استارت رو میزنم
    با سلام خدمت کاربر گرامی ؛

لطفا عمل زیر را انجام دهید :

شما تنها کافیست به صفحه تنظیمات برنامه مراجعه کنید و روی گزینه پاک کردن حافظه( پاک کردن و خروج از برنامه دامی اسپرایت ایران ) کلیک کنید و سپس دوباره برنامه را اجرا کنید و روی Install کلیک کنید.

با تشکر
    همین حالا برای خرید اکانت دامی اسپرایت ایران ، اقدام کنید:

[لینک تنها برای کاربران عضو می باشد ، برای مشاهده لینک ها ، عضو انجمن شوید . ]

با سلام من هروقت می خوام وارد اکانت دامی اسپرایتم شوم میگه درحال استفاده است چکار کنم بالا بیاد

کلمات کلیدی این موضوع